kto sme?

Niečo málo o nás

Octopus Energi zabezpečuje kompletnú distribúciu a predaj tepelných čerpadiel, ponorných čerpadiel a technického príslušenstva. Ponúkame produkty pre koncových odberateľov a distribúciu pre montážne firmy, inštalatérov a odborné predajne. Na slovenskom trhu zastrešujeme značky Octopus, Vodoley, Watertech, Varem a Aquafill. V portfóliu našich služieb nájdete montáž tepelného čerpadla, inštaláciu čerpacej techniky, postaráme sa o dezinfekciu a čistenie potrubí, výkopové práce, navrhneme automatickú závlahu pre vašu záhradu. Všetko od čerpadiel, cez riadiace jednotky až po expanzné nádoby doladíme až po posledný ventil k vašej maximálnej spokojnosti.

Spolupracujeme s profesionálnymi predajcami, naše produkty dodávame do sietí predajní po celom Slovensku.

Máte záujem o spoluprácu? Pozrite si portfólio našich produktov alebo nás kontaktujte.

Myslíme na to najdôležitejšie

Rýchlosť

Na trhu pôsobíme od roku 2006. Stojíme za desiatkami projektov, za sebou máme stovky spokojných klientov. Spolupracujeme s profesionálmi z oblasti čerpacej techniky. Ceníme si férový prístup a preto sa mnohé naše pracovné vzťahy prerástli do priateľstva.

Skúsenosti

Uvedomujeme si, že to najcennejšie, je váš čas. Postaráme sa o kompletnú dodávku tovaru pre koncových odberateľov a rovnako o distribúciu produktov a príslušenstva pre profesionálov (montážne firmy, inštalatérov) a do predajní, ušetríte tak čas, ktorý by ste strávili zháňaním súčiastok.

Sme s vami do 24hodín

Zostať v zime bez kúrenia? V žiadnom prípade. Postaráme sa o promptný záručný servis. V prípade poruchy prídeme za vami a problém vyriešime priamo na mieste. Kým sa postaráme o opravu čerpadla, zapožičiame vám do 24 hodín náhradné, bez vody tak tiež nezostanete.

Zavolajte nám alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu!