Čistenie a dezinfekcia potrubia

Vyriešte problémy s kúrením či vodovodným systémom rýchlo a efektívne

Kedy je čistenie potrebné a kedy pomôže?

Nefunkčné kúrenie

Mechanické nečistoty dokážu výrazne obmedziť (až znemožniť) prietok vody v systéme a negatívne ovplyvniť tlak. Teplá voda sa tak do radiátorov či podlahového kúrenia jednoducho nedostane. Ďalším častým problémom sú zanesené - a tým pádom neefektívne plynové kotle či bojlery.

Problémy so špecifickou sekciou kúrenia

Niekedy sa problém spôsobený znečistením prejaví len v konkrétnej miestnosti, poschodí, bojleri či radiátore. Môžu ho sprevádzať i zvláštne zvuky vychádzajúce z radiátorov. I v takom prípade pomôže prečistenie celého systému.

Nedostatočný prietok vody

Oslabenie prúdu vody je viditeľné na prvý pohľad. Okrem neho sa však tento problém môže prejaviť aj nedostatočným ohrevom vody a zhoršením funkčnosti spotrebičov.

Znečistenie pitnej vody

Pri kontaminácii vody hrá často rolu ľudský faktor. Aj zákon preto ukladá povinnosť prečistiť potrubie po každom zásahu do rozvodov. Spôsobiť tento problém môže tiež napr. znečistený zdroj vody (studňa).

Vo vážnejších prípadoch dokážu nečistoty v potrubí poškodiť nie len samotný rozvod, ale aj spotrebiče či vodovodné batérie.

Zvoľte váš typ objektu

Rodinný dom

Postaráme sa, aby ste znovu bývali v teple, zdraví i pohodlí a poradíme, ako udržovať potrubia v dobrom stave a šetriť.

Veľká budova

Čo najrýchlejšie obnovíme plnú prevádzku vašej budovy, či už ide o obchodný dom, polikliniku alebo napr. montážnu halu.

Veľká budova

Čo najrýchlejšie obnovíme plnú prevádzku vašej budovy, či už ide o obchodný dom, polikliniku alebo napr. montážnu halu.

Najlepšia je prevencia

Nechajte nám svoj mail a pravidelne vám budeme posielať posielať tipy ako efektívne kúriť, ako sa o systém starať a pripomenieme vám, keď nastane vhodný čas na preventívne čistenie.

*Odoslaním svojho mailu potvrdzujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov. Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť.