Mikroorganizmy pod mikroskopom

MONTÁŽ ČERPADLA
SO ZAPOJENÍM DO DOMU NA CELOROČNÉ VYUŽITIE

INŠTALÁCIA ČERPADLA A RIADIACEJ JEDNOTKY S REGUlÁCIOU OTÁČOK A ŠETRENÍM ELEKTRINY

Plne automatický systém bez kolísania tlaku

Montáž čerpadla pre zásobanie domu pitnou a úžitkovou vodou

Ak plánujete používať studničnú vodu aj vo vnútri v dome ako náhradu mestskej vody alebo aspoň ako úžitkovú vodu, na zapájanie používame plne automatický systém s frekvenčným meničom. Takéto zapojenie pracuje samostatne ako úplná náhrada vodovodu bez pociťovania akýchkoľvek výkyvov tlaku.

Frekvenčný menič reguluje výkon čerpadla tak aby ste mali doma alebo na záhrade vždy vyrovanný tlak. Nekoľko systém nepotrebuje žiadnu tlakovú nádobu, voda je vždy čerstvá priamo zo studne. Bežné použivanie v rodinnom dome využíva plný výkon čerpadla len zriedkavo, čo znamená, že reguláciou čerpadla šetríte nielen jeho životnosť, ale aj náklady na spotrebu elektriny.

Systém zapojíme tak, aby ste mali v každom kohútiku a batérií dostatočný tlak (minimálne 4bary) a mohli si užívať rovnaký komfort ako pri napojení na mestský vodovod. Frekvenčný menič zároveň funguje aj ako dokonalá ochrana čerpadla a chráni ho pred bežnými problémami ako "beh na sucho" alebo "prepätie". Po otvorení kohútika sa čerpadlo automaticky zapne a tlačí vodu stálym tlakom. Tento systém je vhodný aj na kompikované automatické závlahy či bežné zapojenie rodinných domov pre zásobovanie pitnou či úžitkovou vodou.

Čo všetko to obnáša?

Ako prebieha celý proces?

Obhliadka / Konzultácia

Ak je možné pozemok osobne obzrieme a detailne vysvetlíme spôsob fungovania systému a prekonzultujeme najväyhodnejší spôsob čerpania studničnej vody a miesto napojenia do domu.

Cenová ponuka

AVypracujeme individuálnu cenovú ponuku na celú techniku a prácu. Cena je nastavená tak, aby už nedochádzalo k neskoršiemu navýšeniu ceny. Po odsúhlasení si dohodneme aktuálny termín pre samotnú inštaláciu techniky.

Inštalácia techniky

V prípade, že už máte šachtu s prívodom elektriky(230V), v priebehu 3-4hodín máte techniku namontovanú a pripojenú na rozvody vody vo vašom dome. Pred napustením vody do domu studňu vopred zdarma vydezinfikujeme.

V príapde záujmu vieme zabezpečiť aj výkop a osadenie palstovej šachty či betónového prefabrikátu. Celá technika je zapojená na jednu fázu (230V) a môže byť umiestená aj vo vlhkých priestoroch šachty či v pivnici.

Postaráme sa o techniku

Čo je potrebné pre montáž na kľúč?

Ak má čerpadlo záosobvať rodinný dom vodou nejedná sa o veľmi komplikovanejšiu montáž ako pri zapojení čerpadla na polievanie. Aby sme montáž dokončili čo najskôr je ideálne, ak máme vopred nachystané miesto, kde sa môžeme pripojiť k rozvodom pre distribúciu vody v dome. Čerpadlo je napájané na 230V a je potrebné mať samostatný kábel s ističom a prúdovým chráničom na ktorý nie je pripojený žiaden iný spotrebič. V šachte si už elektriku nadpojíme a natiahneme podľa naších potrieb.

V príapde že si nie ste istý či máte tieto veci u vás k dispozícií, či neviete, kde by sa mohla prípojka do domu nachádzať, neváhajte nás kontaktovať a radi prídeme na osobnú obhliadku a navrhneme riešenie, ktoré bude nie len rýchle ale aj cenovo prijateľné.

Objednajte si nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky alebo obliadku priamo u vás doma

Kontaktujte nás teraz
a polievajte už tento týždeň :)

MONTÁŽ PONORNÝCH ČERPADIEL
Andrej Zemplényi
+421 911 111 902
zemplenyi@octopusenergi.sk


Získajte jasnú predstavu o cene a riešení. Odpovieme na vaše otázky, odporučíme ideálne riešenie a pripravíme vám cenovú ponuku. Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00. Na maily sa snažíme reagovať čo najskôr v najbližších 48 hodinách.