Mikroorganizmy pod mikroskopom

MONTÁŽ ČERPADLA NA
POLIEVANIE A SEZÓNNE VYUŽITIE

INŠTALÁCIA ČERPADLA A RIADIACEJ JEDNOTKY S NAPOJENÍM NA AUTOMATICKÚ ZÁVLAHU

Jednoduchý automatický systém

Montáž čerpadla do studne na polievanie

V prípade, že chcete studničnú vodu používať iba počas letných mesiacov na záhrade a na polievanie - či už klasicky s hadicou alebo na automatickú závlahu - odporúčame jednoduché zapojenie, ktoré nevyžaduje vysoké vstupné náklady a poskytuje dostatočný komfort.

Vyberieme pre Vás čerpadlo, ktoré poskytne dostatočný objem a tlak vody práve podľa vaších potrieb. Zohľadníme vopred všetky faktory ako hĺbka a výdatnosť studne, terénné podmienky či spôsob používania. Systém funguje automaticky s ochranou proti behu na sucho. Po otvorení kohútika sa čerpadlo automaticky zapne a po zatvorení vypne. Ak je možné volíme najjednosuchší spôsob bez tlakových nádob, ktoré by vyžadovali pravidelný servis niekoľko krát ročne.

Čo všetko to obnáša?

Ako prebieha celý proces?

Obhliadka / Konzultácia

Ak je možné pozemok osobne obzrieme a detailne vysvetlíme spôsob fungovania systému a prekonzultujeme najväyhodnejší spôsob čerpania studničnej vody. Ak je možné rovno si dohodneme fixný termín inštalácie.

Cenová ponuka

Ak nie je možné na mieste vopred povedať cenu, vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na celú techniku, komponenty a prácu. Cena je nastavená tak, aby už nedochádzalo k neskoršiemu navýšeniu ceny.

Inštalácia techniky

Po odsúhlasení ponuky, prídeme na samtnú montáž. V prípade, že už máte šachtu s prívodom elektriky(230V), v priebehu 3-4hodín máte techniku namontovanú a môžete si užívať komfort polievania "zdarma" :).

Vyberieme pre Vás čerpadlo, ktoré poskytne dostatočný objem a tlak vody práve podľa vaších potrieb. Zohľadníme vopred všetky faktory ako hĺbka a výdatnosť studne, terénné podmienky či spôsob používania.

Postaráme sa o techniku

Čo je potrebné pre montáž na kľúč?

Pri systéme na manuálne zavlažovanie so záhradnou hadicou stačí keď si rozmyslíte, kde chcete mať záhradné kohútiky a v akých výškach. V prípade automatickej závlahy potrebujeme presné parametre na požadovaný prietok a tlak, ktorý zistíte od závlahárov, ktorý ju zapájali.

Systém je vždy nachystaný aby sa dali jednoducho zazimovať samostatne všetky vetvy (samostatne záhradné kohútiky a samostatne automatická závlaha, atď.) a aby sa dali vetvy samostatne pripájať k ďalším vývodom. Čerpadlo je napájané na 230V a je potrebné mať samostatný kábel s ističom a prúdovým chráničom na ktorý nie je pripojený žiaden iný spotrebič. V šachte si už elektriku nadpojíme a natiahneme podľa naších potrieb.

V príapde že si nie ste istý či máte tieto veci u vás k dispozícií, či neviete, aké parametre má vaŠa závlaha neváhajte nás kontaktovať a radi prídeme na osobnú obhliadku a navrhneme riešenie, ktoré bude nie len rýchle ale aj cenovo prijateľné.

Objednajte si nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky alebo obliadku priamo u vás doma

Kontaktujte nás teraz
a polievajte už tento týždeň :)

MONTÁŽ PONORNÝCH ČERPADIEL
Andrej Zemplényi
+421 911 111 902
zemplenyi@octopusenergi.sk


Získajte jasnú predstavu o cene a riešení. Odpovieme na vaše otázky, odporučíme ideálne riešenie a pripravíme vám cenovú ponuku. Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00. Na maily sa snažíme reagovať čo najskôr v najbližších 48 hodinách.