Sme autorizovaný predajca a dovozca pre široké spektrum technológií a produktov ako Vodoley, Watertech či PolyHMG.

Špičkové technológie aj do najťažších podmienok

Octopus Energi zabezpečuje kompletnú distribúciu a predaj ponorných čerpadiel, riadiacich jednotiek profesionálnych dezinfekčných prostriedkov a technického príslušenstva. Ponúkame produkty pre koncových odberateľov a distribúciu pre montážne firmy, inštalatérov a odborné predajne.

V portfóliu našich služieb nájdete montáž, inštaláciu a servis čerpacej techniky, postaráme sa o dezinfekciu rozvodov pitnej vody a čistenie potrubí ako vykurovacích systémov tak aj rozvodov SV a TÚV. Všetko od čerpadiel, cez riadiace jednotky až po expanzné nádoby doladíme až po posledný ventil k vašej maximálnej spokojnosti.

Spolupracujeme s profesionálnymi predajcami, naše produkty dodávame do sietí predajní po celom Slovensku. Máte záujem o spoluprácu? Pozrite si portfólio našich produktov alebo nás kontaktujte.

Autorizovaný distrubútor

Zastupujeme rôzne značky na území Slovenska

Ponorné čerpadlá

Ponorné a povrchové čerpadlá značky VODOLEY vyrábané na ukrajine. Špecifické sú ich kvalitou a odolnosťou aj pri silnom zaťažení

Riadiace jednotky

Najväčší výrobca Presscontrolov na svete. Výrobca je držiteľom niekoľkých patentov v oblasti regulácie čerpadiel.

Dezinfekcia

Dezinfekčné prostriedky pre profesionálov na báze polymérov. Vynikajú najmä rýchlou účinnosťou a širkou škálou využitia.

Spoľahnúť sa môžete aj keď to nejde

Na naše produkty a služby ponúkame servis do 48 hodín priamo na mieste. V prípade, že sa jedná o záručný servis, neplatíte ani cent a nemusíte týždne čakať na opravu či výmenu.

Pozrite sa, kde všade sme robili alebo využili naŠe technológie

Pracovali sme a dodávali sme tovar na malé aj veľké projekty. Mnohé z nich nájdete aj u nás v sekcií "Referencie" s opisom čo sme potrebovali dosiahnúť a ako sme požadované riešenie dosiahli. Pre ďalšie a pravidelne aktualizované práce nás môžete sledovať aj na facebooku: www.facebook.com/octopusenergisk

Montáž čerpadla s frekvenčným meničom do kopanej studne

Montáž čerpadla s frekvenčným meničom do kopanej studne

Dezinfekcia rozvodu pitnej vody ZSE Bratislava

Dezinfekcia rozvodu pitnej vody ZSE Bratislava

Čistenie rozvodu pitnej vody od vodného kameňa

Čistenie rozvodu pitnej vody od vodného kameňa

Na trhu pôsobíme od roku 2007, no v odvetví pracujeme už viac ako 25 rokov. Stojíme za stovkami projektov, za sebou máme tisícky spokojných klientov. Spolupracujeme s profesionálmi z oblasti čerpacej techniky. Ceníme si férový prístup a preto sa mnohé naše pracovné vzťahy prerástli do priateľstva.

Dlhoročné skúsenosti v obore a spolahlivosť ktorá trvá